Salaspils vieglatlētikas metēji Latvijas Jaunatnes olimpiādē demonstrēja raksturu, cīņassparu un augstvērtīgus rezultātus!
🥇
Elīza Ligere kļuva par Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempioni šķēpa mešanā, izcīnot zelta medaļu ar lielisku rezultātu – 51,28 m.🏅 Tikmēr
Ieva Namrika vesera mešanā bija ļoti tuvu goda pjedestālam un izcīnīja augsto
4. vietu, no bronzas medaļas atpaliekot vien par 15 centimetriem.
💪 Vērtīgu sacensību pieredzi un cīņassparu demonstrēja arī
Daniels Grabovskis, Ralfs Gabriels Marušēns un Patrīcija Podniece, kuri drosmīgi mērojās spēkiem ar spēcīgākajiem Latvijas jaunajiem metējiem.
👏 Paldies sportistiem par ieguldīto darbu, neatlaidību un Salaspils vārda nešanu Latvijas Jaunatnes olimpiādē!
👏 Paldies Salaspils sporta skolas treneriem Guntim Kļaviņam un Igoram Sokolovam par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā!
💚 Lepojamies ar mūsu vieglatlētiem un viņu sasniegumiem Valmierā 💚
📸
Kaspars Suškevičs#salaspilssporto #LJO2026 #Vieglatlētika #SalaspilsUzvar 💚🥇💪