Veselības mēneši 2020
Grūtajos brīžos rodas tās labākās idejas, vai ne tā? Sportot kopā, bet tomēr pa vienam -  mums tas izdevās! Šajā pasākumā mūsu tikšanās klātienē diemžēl nebija iespējama, bet jūsu individuālie rezultāti ir FANTASTISKI! No 1. aprīļa līdz augusta mēneša beigām, Tev bija iespēja pievienoties Salaspils sporta nama rīkotajā pasākumā VESELĪBAS MĒNEŠI un tikt pie foršām balvām. Tavs uzdevums katru mēnesi bija savākt pēc iespējas vairāk kilometrus soļojot/skrienot vai braucot ar riteni.

Sacensības notika piecos posmos no aprīļa līdz augusta mēnesim.  Katrs posms ilgs viena mēneša garumā un katru mēnesi kilometri tika krāti no jauna. Kilometru skaitīšanu nodrošināja skriešanas programma Endomondo.

Šeit sveicam “Veselības mēneši 2020” AKTĪVĀKOS dalībniekus, kuri sacensībās piedalījās teju KATRU DIENU  - 
Ginta Zēberga, Jānis Butāns, Martins Dīcis, Solvita Smilga, Lelde Beldava, Mārtiņš Mārtiņsons, Vilnis Frishfelds, Jānis Ozoliņš, Taiga Lapsina, Kristīne Troņenkova, Kristīne R, Gunita Zemgale, Lelde Atvara, Artis Šmits, Jānis Brokāns, Vita Solorjova – Šaicāne, Edgars Lapins, Salvis Daģis, Aleksandra Partoļina, Rudīte Ecētāja, Edgars Valdmanis, Artis Krilovskis, Līga Āboltiņa – Žīgure, Uldis Provizors, Kristaps Čehovičs, Tatjana Jansone un Dace Ruskule!
APSVEICAM! APSVEICAM! APSVEICAM!

“Veselības mēneši 2020” katra mēneša uzvarētāju, kurš veica tālāko distanci skrienot, vai braucot ar velosipēdu –
APRĪLIS SKRIEN – Ginta Zēberga
MAIJS SKRIEN – Zanda Kārkliņa
JŪNIJS SKRIEN – Mārtiņš Mārtiņsons
JŪLIJS SKRIEN – Mārtiņš Mārtiņsons
AUGUSTS SKRIEN – Kristaps Čehovičs
 
APRĪLIS BRAUC – Alvis Krilovskis
MAIJS BRAUC – Zane Jakobsone
JŪNIJS BRAUC – Jānis Ivanovs
JŪLIJS BRAUC – Zane Jakobsone
AUGUSTS BRAUC – Juris Terehovs

Informējam, ka “VESELĪBAS MĒNEŠI 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos sabiedrības informēšanas nolūkos. 

SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv